01.07.2019 - 31.08.2019
HLAVNÍ PRÁZDNINY

Přátelské utkání v malé kopané

Přátelské utkání v malé kopané se konalo stejně jako v loňském školním roce na našem víceúčelovém hřišti. I když to vypadalo, že kluci pořádně zmoknou, počasí se nakonec umoudřilo. Bylo sice sychravo, ale na výkon sportovců to nemělo žádný vliv.

08.11.2017

Projektové dny pro žáky základních škol

Ve dnech 7. a 8. listopadu 2017 se na naší škole konaly projektové dny určené pro žáky 9. ročníků vybraných základních škol nejen z Vyškova, ale i jeho blízkého okolí. Naši pedagogičtí pracovníci a učitelé odborného výcviku ve spolupráci s našimi žáky představili budoucím středoškolákům všechny námi vyučované studijní i učební obory. Kluci a holky ze základních škol si tak mohli zábavnou formou vyzkoušet různé pracovní činnosti u oboru, o který mají zájem. Součástí projektových dnů byly i prezentace firem, které s naší školou dlouhodobě úzce spolupracují.

06.11.2017

Centrum vzdělávání pro strojírenství

V pátek 3. listopadu 2017 se v aule naší dílenské víceúčelové haly konala schůzka zástupců středních odborných škol Jihomoravského kraje, které nabízejí vzdělávání ve strojírenských oborech. Schůzku vedl Ing. Němec z brněnské střední školy a řešila se zde problematika výukových standardů a nadstandardů strojírenských oborů. Naše škola se prezentovala dílenskou víceúčelovou halou vybavenou nejnovějšími technologiemi pro zpracování materiálu.

02.11.2017

Okresní kolo ve stolním tenisu

Dne 1. 11. 2017 se ve Slavkově u Brna uskutečnilo okresní kolo ve stolním tenisu. V napínavém souboji se naše družstvo ve složení Michal Tomáš, Charous Martin, Hanák Filip a Rogožan Lukáš umístilo na 3. místě.
Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

24.10.2017

Zemědělci v Rostěnicích

Každoročně v říjnu navštěvují žáci 3. ročníku oboru Agropodnikání zemědělské družstvo Rostěnice a.s. I v letošním roce jsme uskutečnili exkurzi v podniku, který je výstavní skříní českého zemědělství.